Dlaczego kampania Google Adwords?

Kampanie Adwords

Kampanie Adwords to nie tylko popularne linki sponsorowane – to potężne narzędzie marketingowe od Google, które umiejętnie wykorzystane przynosi realne efekty! Umiejętnie zaplanowana i prowadzona kampania daje szybkie i pewne efekty. Google Adwords to:

Linki Sponsorowane

Natychmiastowa reklama
w wyszukiwarce
wtedy kiedy liczy się czas…

adwords-male

Sieć Reklamowa

Reklama graficzna
na licznych stronach
sieci Google Adsense

siec-reklamowa

Lista Produktów

Produkty bezpośrednio
w wyszukiwarce Google dzięki Google Merchant Center

lista-produktow

Remarketing

Reklama dla osób które już
odwiedziły Twoją stronę
ale nie dokonały zakupu

REMARKETING

Dlaczego warto?

  • ze względu na szybkość – kampania Adwords zaczyna działać praktycznie od razu po jej uruchomieniu (czas akceptacji reklam to około 15 minut)
  • Twoje reklamy docierają tylko do określonej grupy odbiorców – nie są to przypadkowe osoby, ale osoby które mogą być zainteresowane zakupem Twoich produktów czy usług – możemy bowiem określić miejscowość zamieszkania, płeć, wiek a nawet zainteresowania. Dzięki temu możemy dotrzeć tylko do osób, które będą zainteresowane Twoją ofertą, a nawet określić dokładny czas prezentowania reklamy np. tylko w godzinach pracy Twojej firmy
  • ze względu na możliwość krótkoterminowej reklamy – jeśli działasz sezonowo możesz korzystać z kampanii np. przez miesiąc
  • ze względu na możliwość odzyskania utraconego klienta – takie korzyści daje remarketing czyli „podążająca reklama”, bo warto przypomnieć o sobie osobom, które już odwiedziły naszą stronę.