“Każdy szczyt jest do zdobycia, jeśli tylko nie przestajesz się wspinać”

Barry Finlay

O nas

Firma Sevana powstała w 2006 roku. Na początku świadczyliśmy usługi kompleksowej informatycznej obsługi firm, jednak bardzo szybko  nasz klient powierzył nam pozycjonowanie swojej strony. Już na początku 2007 roku osiągnęliśmy swoje pierwsze sukcesy w pozycjonowaniu. Z czasem klientów na skuteczne pozycjonowanie było coraz więcej i już pod koniec 2007 roku zajęliśmy się wyłącznie usługami pozycjonowania stron internetowych. Dzięki temu, przez lata zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które jest niezwykle przydatne w tej branży. Przez lata pracy wypozycjonowaliśmy tysiące fraz zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich oraz  trudnych fraz w google.co.uk, google.fr, google.de, google.no, google.cz i innych zagranicznych odmianach wyszukiwarki Google. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, potwierdzającymi skuteczność naszych działań (w dziale realizacje) oraz do kontaktu z nami.

Rozpoczynasz swoją przygodę z Internetem i szukasz tanich pakietów na pozycjonowanie? Możemy Ci pomóc. Każdy kiedyś zaczynał, a dzięki naszym skutecznym działaniom, niedługo e-marketing będzie dla Ciebie bardziej istotny bo będziesz zarabiał o wiele więcej!

Doceniasz już marketing internetowy i chcesz pozycjonować trudne frazy na rynku polskim i za granicą? Zrobimy to dla Ciebie! Pozycjonujemy również frazy, których nie pozycjonuje nasza konkurencja – w tym frazy erotyczne oraz związane z używkami, dla których niemożliwe bądź obłożone obostrzeniami jest prowadzenie kampanii Adwords.

W 2014 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów (m.in. na usługi remarketingu) wprowadziliśmy również usługi prowadzenia kampanii linków sponsorowanych Adwords, które stanowią uzupełnienie działań marketingowych dla naszych klientów, nie tylko w wyszukiwarce, ale i w sieciach reklamowych czy popularnym aktualnie YouTube. Dla nas AdWords to kolejne narzędzie Googla, który jest naszą pasją i drogą rozwoju firmy, aby wyjść na przeciw potrzebom naszych klientów.  Kampanie w naszej firmie prowadzone są przez certyfikowanego specjalistę Google Adwords z uwzględnieniem wszystkich istotnych zasad, które pomagają płacić mniej za kliknięcie i zyskiwać więcej na konwersjach!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pracujemy

PON. – PT.:  10:00 – 16:00
SOBOTA:  10:00 – 14:00
NIEDZIELA:  NIECZYNNE
E-MAIL:  24/7

Współpraca z nami

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wyślij zapytanie. Współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi. Do naszych klientów należą też agencje interaktywne – dla których działamy jako podwykonawca.

Kilka faktów o nas

2006
Powstanie firmy
W listopadzie 2006 roku powstaje firma świadcząca usługi informatycznej obsługi firm. Nasz klient powierzył nam wtedy pozycjonowanie swojej strony… tak to się zaczęło i trwa do dziś.
2007
Pierwsze sukcesy
Na początku 2007 roku wypozycjonowaliśmy pierwsze trudne frazy w google.pl

Pod koniec 2007 roku zajęliśmy się tylko i wyłącznie skutecznym pozycjonowaniem.

2014
Wzbogacamy ofertę
Uzupełniamy ofertę o kampanie Adwords oraz social marketing.

W ten sposób nasi klienci otrzymują pełne kompleksowe wsparcie.

Nasi klienci