Opinie o nas:
 1. Niniejszym listem referencyjnym mamy przyjemność potwierdzić profesjonalizm oraz doświadczenie firmy SEVANA w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarce Google oraz w prowadzeniu kampanii Adwords.
  —–
  referencje royal kitchen


  2 marca 2016
 2. Pozycjonowanie zostało wykonane skutecznie i profesjonalnie, a strona znajduje się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania.
  ——
  referencje


  30 marca 2013
 3. Z pewnością mogę polecić firmę – szybko, skutecznie i konkurencyjnie cenowo.
  ——
  referencje


  1 czerwca 2012
 4. Pragnę polecić jako (…) wiarygodnego partnera w interesach.
  —–
  referencje


  12 października 2011

Co mówią o nas nasi klienci?

 • Pozycjonowanie zostało wykonane skutecznie i profesjonalnie

  OPTYK PRO VISION

  Pozycjonowanie zostało wykonane skutecznie i profesjonalnie, a strona znajduje się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Polecam firmę Sevana jako rzetelnego partnera wszystkim osobom, które poszukują skutecznej firmy pozycjonującej.

 • Mamy przyjemność potwierdzić profesjonalizm oraz doświadczenie

  ROYAL KITCHEN

  (...) mamy przyjemność potwierdzić profesjonalizm oraz doświadczenie firmy SEVANA w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarce Google oraz w prowadzeniu kampanii Adwords.

  Wsparcie udzielone nam przez firmę Sevana na etapie doboru fraz klucowych okazało się nie do przecenienia, dzięki czemu relatywnie niewielkim kosztem skutecznie wypozycjonowaliśmy się na najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google na trudnym warszawskim rynku meblarskim.