Dlaczego sieć reklamowa Google Adwords?

Sieć Reklamowa Adwords

to największa globalna sieć reklamowa zapewniająca praktycznie nieograniczone (ze względu na budżet) możliwości reklamy graficznej. Reklamy graficzne Adwords to poza witrynami Google, a więc chociażby Youtube, Google Maps, Blogger, Google Plus czy Gmail, także inne znane witryny sieci partnerów Google uczestniczących w programie Adsense. Reklamy graficzne Adwords pozwalą na prezentację naszej oferty osobom, które mogą być zainteresowane naszymi produktami/usługami – Google Adwords pozwala bowiem na określenie zarówno danych demograficznych naszych odbiorców, jak również tematyki witryn na których nasza reklama ma być prezentowana, a nawet czy mają to być osoby, które są już zdecydowane na zakup.

reklamy graficzne Adwords

Reklama w sieci reklamowej Adwords ma niezwykłą zaletę – tutaj każdy może konkurować z największymi! Dzięki temu że koszty kampanii nie są wysokie na reklamę w Adwords może pozwolić sobie zarówno wielka korporacja jak i mała firma. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!

siec-reklamowa-baner

Co można osiągnąć dzięki reklamie w sieci reklamowej Google Adwords?

zbudować świadomość marki
zwiększyć reakcję bezpośrednią (czyli czynności, jakie oczekujemy od osób, które weszły na naszą witrynę)

Większość czasu Internauci spędzają przeglądając strony internetowe. Szacowany czas jaki użytkownik spędza w wyszukiwarce to około 5%, pozostały czas poświęca portalom społecznościowym oraz przeglądaniu witryn internetowych. Dlatego warto wykorzystać potencjał reklamy w sieci reklamowej Google Adwords i mieścić tam swoje reklamy, aby dotrzeć do klientów, którzy będą zainteresowani naszą ofertą – reklamy w Google Adwords możemy przecież targetować i wyświetlać tylko tym osobom, które mogą być zainteresowane naszą ofertą.