Masz tylko jedną szansę, by zrobić pierwsze wrażenie…

a wszystko zaczyna się od planowania…

Strony internetowe są wizytówką wielu firm, a jak wiadomo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego niezwykle ważne jest posiadanie nie tylko aktualnej strony internetowej, ale także takiej która jest intuicyjna, przyjemna dla oka oraz dostosowana do urządzeń mobilnych. Strony www to także bardzo skuteczna forma reklamy.

Jeśli zatem Twoja strona www nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych bądź jeśli nie wygląda już tak efektownie jak w momencie w którym powstawała skontaktuj się z nami – zaplanujemy dokładnie jak odmienić Twoją stronę tak, aby była stroną responsywną oraz intuicyjną.

Jak powstaje strona? Strony internetowe – etapy powstawania krok po kroku…

strony interentowe kontakt

Chcesz aby Twoja strona była wyjątkowa? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – otrzymasz od nas do wypełnienia formularz, w którym szczegółowo wypytamy Cię o Twoje oczekiwania względem strony. Odpowiedź na jak największą ilość pytań sprawi, że będziemy mogli Ci zaproponować stronę dopasowaną do Twoich potrzeb!

analizaplanowanie

Po otrzymaniu odpowiedzi analizujemy Twoje odpowiedzi i staramy się dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności. Wspólnie ustalamy jaka strona sprawdzi się najlepiej w przypadku danej branży – czy ma to być prosta i skromna landing page czy może rozbudowana strona. Na tym etapie doprecyzujemy oczekiwania.

propozycja

Po analizie przychodzi czas na pracę! Otrzymasz od nas propozycję strony, w której zastosujemy nowoczesne technologie – będzie to z pewnością responsywna strona internetowa. Teraz Twoja oferta będzie elektryzująca i przyciągająca wzrok! Strona będzie również dostosowana do potrzeb pozycjonowania, tak aby Twoją ofertę łatwo można było znaleźć.

strony internetowe

To etap, w którym ulepszamy strony internetowe, tak aby była ona dopracowane nawet w najdrobniejszych szczegółach, tak aby w momencie wgrywania na serwer wszystko było w najlepszym porządku. Aby Twoja oferta była czytelna i przejrzysta – dba o to nasz copywriter. Tutaj wszystko musi być perfekcyjne w najdrobniejszych szczegółach!

wdrozenie

Kiedy strona jest już dopięta na ostatni guzik czas na jej wdrożenie!
Bezpłatnie otrzymasz od nas na okres jednego roku:
– sprawdzony serwer z bazą mysql oraz pocztą (idealny pod strony internetowe)
– domenę .pl – jeśli posiadasz domenę możemy oczywiście wykorzystać już istniejącą

Otrzymasz od nas w pełni działającą stronę wraz z pełnymi dostępami zarówno do serwera (tak abyś mógł również samodzielnie zarządzać serwerem np. utworzyć skrzynki pocztowe dla Twoich pracowników) jak i do panelu strony internetowej, dzięki któremu w przyjazny sposób będziesz mógł wprowadzać zmiany na swojej stronie np. aktualizować ofertę czy umieszczać informację o promocjach.

Zobacz co możemy zrobić z Twoją stroną. Skontaktuj się z nami i zobacz co mamy w ofercie.

Nasze realizacje