sevana.pl

lifestyle, biznes, motoryzacja

Motoryzacja

Gdzie można wynająć długoterminowo samochód dostawczy?

Wynajem auta cieszy się coraz większą popularnością. Okres wynajmu to minimalnie jeden rok. Niektóre firmy wynajmują auta dostawcze nawet na kilka lat. 

     Korzystne opcje finansowania, także wynajem długoterminowy, proponuje firma MAN FS, która cieszy się ogromną popularnością, dzięki profesjonalnej i kompleksowej obsłudze.

Wynajem auta – czy warto?

     Długotrwały wynajem jest o tyle korzystny, iż po upływie czasu wynajmu auto dostawcze można wykupić. Co ważne, im dłuższy czas wynajmu, tym cena wykupu jest bardziej korzystna. Firmy, które proponują tą formę finansowania, takie jak MAN Financial Services, robią wszystko, by klient był w stu procentach zadowolony z takiego rozwiązania. Wynajem samochodu dostawczego jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które nie mogą zainwestować aż tylu funduszy, by kupić nowe auto za gotówkę.

    

Długotrwały wynajem samochodów dostawczych w MAN Financial Services to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy prowadzą własny biznes i potrzebują auta do przewozu swoich produktów. Współcześnie prawie każda działalność będzie potrzebować auta dostawczego – czy to hurtownia, firma budowlana, czy firma organizująca przeprowadzki. Auto dostawcze jest elementem wpływającym na sprawną realizację zamówień – więcej informacji znajdziesz na: https://manfs.pl/finansowanie/samochody-dostawcze/wynajem-dlugoterminowy.html

     

Wynajem samochodu dostawczego zyskał niebywałą popularność, dzięki dogodnym warunkom i korzyściom. W MAN FS można liczyć na:

• długotrwałe wypożyczenie auta dostawczego ze stałą kwotą wynajmu w jednej miesięcznej racie, która zawiera finansowanie i ubezpieczenie, podatek drogowy, koszty rejestracji oraz kontakt serwisowy,

• zachowanie zdolności do inwestycji – dzięki wynajmowi klient nie musi blokować swoich środków finansowych i może bez obaw inwestować w bieżące potrzeby dla rozwoju swojego przedsiębiorstwa,

• łatwe zarządzanie budżetem firmy – dzięki stałej opłacie miesięcznej klient jest w stanie tak zaplanować swój miesięczny budżet, by móc spokojnie pokryć wszystkie opłaty stałe z wyprzedzeniem,

• w przypadku szkód komunikacyjnych przysługuje klientowi kompleksowa obsługa.

Wynajem auta dostawczego – elastyczne i komfortowe finansowanie

     Dzięki wynajmowi aut właściciele firm mają dostęp do nowoczesnych i ekonomicznych aut, które często nie są osiągalne do zakupu za gotówkę. Nowa flota w danym przedsiębiorstwie to niezawodność, bezpieczeństwo i oszczędność. Auta wynajmowane pozwolą na ograniczenie kosztów użytkowania. Pracownicy, którzy będą korzystać z nowoczesnych i bezpiecznych aut na pewno będą pracować efektywniej i w bardzo komfortowych warunkach.

     Wynajem auta dostawczego to małe obciążenie dla budżetu firmy, gdyż raty abonamentowe i minimalny wkład własny nie zaburzają płynności finansowej przedsiębiorstwa. Co więcej, kapitał firmy nie zostaje zamrożony i śmiało można nim inwestować dla podnoszenia wyników finansowych i opłacalności danego przedsięwzięcia.

     To klient decyduje przy podpisaniu umowy o wynajem o tym, czy chce skorzystać z pakietów dodatkowych, takich jak: serwis, wymiana opon, czy pełne ubezpieczenie. Przedsiębiorca w ramach jednego kosztu raty abonamentowej otrzymuje usługę kompleksową i nie musi martwić się o inne ukryte koszty. Jest to niebywały plus tej opcji finansowania, gdyż zwiększa wygodę użytkowania aut dostawczych oraz ułatwia księgowanie.

     Jeśli zależy Ci na nowoczesnej flocie pojazdów ze stałą stawką abonamentową, gdyż nie chcesz zamrażać kapitału, wynajem długoterminowy może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.